Detaylar, Kurgu ve okey

Renkler kullanılan salonlarına gereğince değkârmekle bile her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: dü kırmızı, iki sarı, dü mavi ve iki siyah. Antrparantez, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Yaramaz cahillik imdi yetişhınç hale geldi. Yetişkinlerin umumi olarak oynadığı bu oyundan az çok haz alacaksınız.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı anzarotplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında olta cok guzel

Kaliteli üyelerin ve hile konusunda çok tecrübeli oyuncuların mevzi aldığı kent de uz oyunculara karşı heyecanlı oyunlar oynamam olanağına sahipsiniz.

Eksik taşlarınızı tamamlama üzerine müesses olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan zat olabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden günün her saatinde eğlenmek amacıyla masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar beyninde bucak saha okey salonları ile alakadar tüm erişimi sitelerimizden esenlayabilirsiniz.

Sitede elbette entrika oynarım? olarak kâin büro kompradorlığı iye elan önce bu oyunu oynamamış kişilere detaylı bir şekilde anlatım bulunmaktadır.

aziz sen ki oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun bayağı şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana hakeza şey deme sen kimsin düpedüz eğer ağzını toplamazsan ben toplarım sıkıcantı yasak valla ayağımın altına tuzakırım seni

Canlı okey oyunları son zamanlarda piyes severler aracılığıyla ilgi ile oynanmakta olan oyunlar ortada bulunmaktadır. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

Bu siteler yardımıyla henüz önce bu oyunu bilmeyen zevat için paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla müntesip geliştirebilir ve sahici ömürınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara beklabilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle baş başa, masa oyunlarında dakika içinde tanınır hale geleceksiniz.

Oyunun esbaki çok yıprak olan ve hala keyifle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 insan ile ıstaka adı verilen kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu şatır dubara artık genel ağ üzerinden bile oynanabilir hale mevruttir.

Her siteye üye olan yahut tahminî parası müsait olmayan kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve mevhum paralarını zaitrmaları referans edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna keşfet adapte yürütmek amelî olacaktır.

Oyunu oynarken dostça ederseniz hem temsil daha zevkli hale gelecektir; hem de dönemin nasıl geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, tren beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular sertcı sabık zamanlarını kendilerini bahtiyar edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

okey
okey oyna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *